Zeptali jsme se našich klientů – Futurecom Interactive

Futurecom Interactive je přední švýcarskou digitální agenturou, která vytváří webové e-commerce projekty pro nejvýznamnější společnosti z odvětví výroby či služeb.

Na jakých projektech v současnosti se Sprinx Systems spolupracujete?
Spolupracujeme společně na projektu inovace webových stránek společnosti Huber+Suhner, globálního poskytovatele internetového připojení. Nový web byl spuštěn loni v říjnu a nyní pokračujeme na jeho dalším rozvoji a úpravách.

Můžete nám v krátkosti popsat, čím je projekt Huber+Suhner výjimečný?
Vše začalo v momentu, kdy bylo potřeba upgradovat z Kentico 7 na novější verzi 9. Využili jsme této příležitosti a rozhodli se udělat efektivní vylepšení pro budoucí upravování obsahu webu. Konceptuálně byla tato vylepšení naší největší výzvou. Nakonec, jak se u velkých projektů stává, vedlo toto zefektivnění k redesignu a nové obsahové struktuře – a tím vlastně vzniknul zcela nový web. Po vytvoření základů se objevovaly nové a nové výzvy, jakými byli například integrace se stávajícími systémy a integrace e-commerce řešení od dalšího dodavatele.

Proč jste jako webovou platformu zvolili právě Kentico?
My jsme jí vlastně nezvolili – řešení Kentico bylo již na webu klienta nasazeno a my jsme jej aktualizovali a napojili na další systémy.

Jak hodnotíte spolupráci s týmem Sprinx Systems?
 Sprinx je velmi spolehlivým partnerem a těšíme se na další spolupráci na nových projektech.

Co přináší kombinace Sprinx a Kentico vašim zákazníkům?
Sprinx má hluboké znalosti webových systémů a umí vytvořit vysoce kvalitní řešení i v případech, kdy Kentico ve svých základních funkcionalitách tyto požadavky nesplňuje. Ve Sprinxu zvládnou vytvořit řešení mimo zažité standardy.

Podle čeho jste si vybrali partnera z České republiky a konkrétně Sprinx?
Podle referencí, které ukazovaly na profesionalitu a znalosti expertů Sprinxu.

Jaké máte plány na další spolupráci?
Budeme dále implementovat webová řešení na platformě Kentico, a Sprinx je partner, kterého jsme si pro tento úkol vybrali.