18. číslo magazínu The Doers/ Digital Experts – co (pro nás) znamená „žít projekt“?

Napadá vás někdy otázka, jak bude ohrožena online bezpečnost stále častějším zapojováním nástrojů umělé inteligence? A jak se pomocí umělé inteligence dají třeba pěstovat rajčata? To všechno se dozvíte v našem novém čísle magazínu The Doers/ Digital Experts.

Číst dále

Obchodovat po internetu můžete začít opravdu IHNED

Stále se setkáváme s mnoha společnostmi, které by rády rozšířily svoje podnikání o prodej po internetu. Vidí ale před sebou mnoho překážek, které musí na cestě k vlastnímu e-shopu překonat. Co kdybychom ale tyto překážky úplně obešli?

Číst dále

Když obchodníci nestíhají: callcentrum je váš tajný trumf

Obchodní svět je neúprosný a čas je vzácnou komoditou. Obchodníci jsou neustále pod tlakem, aby uzavírali nové obchody, udržovali vztahy se stávajícími klienty a hledali nové příležitosti. Ale co když toho mají prostě moc?

Číst dále

Novinky v Market Access

S prvními červnovými dny začala pro distributory léčiv i lékárny platit povinnost podávat hlášení skladových zásob v případě přerušení dodávek léků, nebo kdykoli na výzvu Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Číst dále

Povinná hlášení distributorů léčiv a jak je umíme ulehčit

Vývoj našich aplikací vždy reaguje na aktuální změny v legislativě, a pokud o chystané změně víme alespoň trochu s předstihem, snažíme se nejen reagovat, ale být připraveni včas.

Číst dále

Jak vám může pomoci servisní aplikace FIEWO

Také ke svým zákazníkům posíláte servisní techniky s tužkou a papírovým formulářem? A pak se všechny údaje přepisují do počítače kvůli fakturaci?

Číst dále

Shopify je jako stavebnice

Funkčnost Shopify lze rozšířit pomocí obrovské nabídky doplňkových modulů a integrací. Pokud přesto nenajdete vše potřebné, je možné vyvinout funkce na zakázku.

Číst dále

E-mail marketing: Proč je e-mailing stále nezbytný a tipy pro rok 2024

V roce 2021 jsem se jeden ze svých článků věnoval trendům v e-mail marketingu. Když jsem si ho teď (v roce 2024) přečetl, tak jsem se zhrozil, že se téměř zastavil čas. Aneb stará dobrá pravidla stále platí. Ale pojďme se podívat blíže na loňský rok.

Číst dále

B2B automatizace

Chcete prodávat víc? Bez automatizace to nepůjde

Digitalizace B2B obchodování nabírá na obrátkách, protože jen málokterá firma si dnes může dovolit zaměstnávat třeba i několik lidí, kteří budou jen přepisovat objednávky z e-mailů, objednávkových listů od obchodníků nebo řešit objednávky po telefonu.

Číst dále

Zjednodušujeme povinná hlášení distributorů léčiv

Sprinx Pharma vždy reaguje na aktuální změny legislativy vývojem a úpravou aplikací. Novela Zákona o léčivech s účinností k 1. lednu letošního roku přináší držitelům rozhodnutí o registraci, distributorům i lékárnám celou řadu nových povinností. Postupně se snažíme alespoň některé z nich našim klientům usnadnit nebo je rovnou plně automatizovat. Příkladem je naše aplikace Hlášení skladových zásob (HSZ).

Číst dále

Jste ready na B2B? 5 otázek, na které byste měli znát odpověď

Jste ready na B2B? 5 otázek, na které byste měli znát odpověď

Číst dále

V cloudu jde především o bezpečnost

O cloudu se hovoří nejčastěji v souvislosti s náklady, dostupností nebo škálovatelností. Pokud ale chceme jedno hledisko zásadně vyzdvihnout, měla by to být hlavně bezpečnost dat.

Číst dále