Vyrostl jsem z krabice

Vyrostl jsem z krabice. Už mi nestačí hotové CRM, jaké si může pořídit každý, ale potřebuji větší, robustnější řešení. Přesně to říkají naši zákazníci – stále častěji od nich slýcháme, že už jim nestačí omezené možnosti „levného“ krabicového řešení, které si do firem před pár lety pořídili. Svůj původní účel splnilo – pečlivě evidovalo obchodní činnost. Ale doba se ale mění a úspěch na trhu si žádá víc, mnohem víc.

Co víc firmy od CRM potřebují? Vedle záznamů o obchodních aktivitách je stále důležitější být nepřetržitě online na všech frontách. Tedy řídit, spravovat a vyhodnocovat všechna prodejní data z různých prodejních kanálů – ideálně z jediného místa. To vytváří tlak nejen na CRM, ale na obchodní systémy obecně.

U nás ve Sprinx Consulting tento tlak vnímáme stále silněji. I proto, že nás zákazníci oslovují právě z důvodu, že nedodáváme krabicové CRM s jasnými mantinely, ale vytvoříme pro klienty řešení na míru, které jim bude v jejich businessu pomáhat další desítky let. Naše síla není ale jen ve vývoji a nasazování samotných řešení, která naším klientům pomáhají rozvíjet jejich podnikání.

Snad ještě důležitější součástí naší práce je právě „Consulting“. Naši sílu a kompetence využíváme ve prospěch našich klientů, kterým jsme spolehlivým partnerem – bez ohledu na to, jestli si svoje nové CRM nebo jiné obchodní řešení nechají vytvořit právě u nás, či kdekoli jinde. Potkáváme se se zákazníky, konzultujeme s nimi jejich záměry a potřeby – a pak navrhujeme optimální řešení pro jejich podnikání.

Ve světě podnikového softwaru je velmi snadné skončit s něčím úplně jiným, než co jsme na začátku chtěli a u dodavatele objednali. Příčin může být mnoho a bez kompetentního a zkušeného vedení projektu se téměř nelze vyhnout nepříjemným (a často i velmi drahým) překvapením. Proto naše klienty provádíme celou zakázkou od analýzy a formulování zadání, přes výběr dodavatele a realizaci, až po úspěšnou implementaci nového řešení.

Implementací pro nás ale projekty rozhodně nekončí. Garant každého našeho projektu má, společně se svým týmem, za úkol postarat se o to, aby byl klient s dodaným řešením dlouhodobě spokojený. Tedy nejen v okamžiku nadšení, když dostane nový systém k používání, ale především v dlouhodobém horizontu. Reagujeme na aktuální trendy a přicházíme s nápady, aby všechny naše projekty procházely kontinuálním rozvojem a měly neustálý byznysový přínos pro naše zákazníky.

Základem naší práce je dialog. Proto bychom se nad rámec našich článků rádi pobavili přímo s vámi, a proto 22. 2. 2022 uspořádáme Consultingový webinář, kde bude jedinečný prostor i pro vaše dotazy. Registrujte se na odkazu ZDE. Budeme se s vámi těšit online.