Váš virtuální obchodní zástupce

Podniky, které zatím neobchodovaly on-line, dnes potřebují tento prodejní kanál spustit co nejrychleji.  

Nejpozději letos na jaře výrobní a obchodní firmy zjistily, že pokud neobchodují on-line, mají obrovský problém, jak dostat svoje zboží k obchodníkům a jejich prostřednictvím ke koncovým zákazníkům. Klasický B2B způsob prodeje, spoléhající na obchodní zástupce, pravidelně navštěvující odběratele po celé republice, utrpěl kvůli omezení osobních kontaktů mezi lidmi nečekaný, ale o to razantnější zásah. Obchodníci, především v sektoru rychloobrátkového zboží, ale fungují dále a potřebují realizovat svoje objednávky – nejlépe na dálku, po internetu.

Potřebujeme e-shop, zn. HNED

Rychlý přechod na e-commerce v oblasti B2B umožňuje nový produkt Sprinx Virtual Rep, který mezi prvními výrobci z oblasti FMCG využívá například Procter & Gamble. Sprinx Virtual Rep představuje zjednodušenou verzi e-shopu, určenou pro zadávání objednávek zboží, s individuálním přizpůsobením podmínek konkrétním obchodníkům. Nová obchodní platforma šetří náklady spojené s administrativou prováděnou obchodními zástupci při správě objednávek a umožní automatizaci dalších procesů.


Co umí Sprinx Virtual Rep

B2B e-shop na platformě Sprinx Virtual Rep umožňuje rychlou implementaci nového obchodního kanálu, který bude v krátké době připraven generovat objednávky. Napojení na podnikové informační systémy podporuje automatizaci a vyšší efektivitu obchodování, s vysokou úrovní personalizace směrem k odběratelům. V přehledném rozhraní najdou odběratelé svoje individuální ceníky a slevy, podmínky splatnosti, volbu dopravy nebo nákupní seznamy, které mohou sdílet v rámci své organizace. Rozhraní B2B e-shopu je plně responzivní a usnadňuje zadávání objednávek zboží z mobilních zařízení.

Sprinx Virtual Rep umožňuje výrazně zvýšit počet realizovaných objednávek a uvolňuje kapacity obchodním zástupcům, které mohou věnovat nejdůležitějším zákazníkům nebo získávání nových odběratelů. Jako otevřená e-commerce platforma podporuje Sprinx Virtual Rep napojení dalších podnikových systémů.