Pomůžeme vám s obchodem a zákaznickým servisem

Kvalitní služby v souladu s GDPR

Promluvíme si o obchodních cílech vaší firmy a o vaší představě, jak vám k jejich dosažení může pomoci právě telemarketing. Podělíme se s vámi o naše zkušenosti a doporučíme vám postup, který pro vás bude nejefektivnější jak z hlediska výsledků, tak i nákladů. Cílem spolupráce a skutečně měřitelný výsledek našich společných aktivit. Ke každé kampani přistupujeme individuálně a s využitím know-how, které si budujeme mnoho let. Využití služeb našeho Call Centra znamená profesionální vedení komunikace s vašimi současnými i potenciálními zákazníky – s prokazatelnými výsledky a použitelnými výstupy.

 

„Během přípravy i realizace telemarketingové kampaně klademe velký důraz na kvalitu, stejně jako na soulad s českou legislativou i s GDPR. Poradíme vám, jak realizovat celou kampaň bez obav z dalšího použití získaných dat“.

Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na konkrétní cenovou nabídku prostřednictvím kontaktního formuláře.

Oficiální stránky    Chci nabídku

Získávání obchodních příležitostí

  • Dlouhodobě pomáháme našim zákazníkům se získáváním obchodních příležitostí (leadů). Ze zkušenosti máme ověřeno, že generování leadů prostřednictvím kontaktního centra je efektivním způsobem, jak vašim obchodníkům dodávat potenciální zákazníky – za relativně krátkou dobu a s poměrně nízkými náklady.

Vyplňování dotazníků

  • Dalším možným využitím aktivního obvolávání databáze potenciálních i současných zákazníků je dotazování za účelem zkvalitnění služeb nebo analýzy trhu. Získaná data budou předána v požadovaném formátu, nebo mohou být zaznamenávána přímo do vašeho CRM či jiného systému.

Třídění databáze / práce s ERP

  • práce s daty (třídění, kontrola)
  • dohledávání databází a kontaktů
  • nahrávání obrázků do e-shopů
  • práce se všemi typy ERP systémů
  • a mnoho dalšího

Přidejte se do našeho týmu!

Do našeho týmu Call Centra stále hledáme šikovné a zodpovědné zájemce o pozici operátor/ka.

Nabízíme spolupráci formou HPP či IČO, pracovní doba je flexibilní a řídíte si jí sami dle svých možností.

Motivační ohodnocení nad rámec hodinové mzdy. Práce je vhodná i pro studenty a rodiče na rodičovské dovolené. Důležitá je pro nás chuť a ochota telefonovat a příjemný verbální projev.

Poslat životopis