Buďte i vy naším spokojeným klientem.

 • Konzultace procesů, úvodní konzultace, business analýzy, návrhy řešení, integrace a implementace, vývoj na míru, reporting, školení, změnový management. Vyřešení problému je pro nás jen odrazový můstek.
 • Ať už si pod tímto pojmem představíte weby, portály, e–shopy, integrovaná reportovací a manažerská rozhraní (MIS), aplikační hostingy nebo hostingy ekonomických systémů, jsme schopni vám poradit a postarat se o kompletní realizaci řešení. Zabýváme se také datovými analýzami, propojováním systémů a vývojem softwaru na zakázku.

 

Oficiální stránky     Rád bych konzultaci

Konzultační činnost

Sprinx Consulting poskytuje v rámci skupiny Sprinx Systems komplexní servis pro návrhy a dodávky řešení. Prostřednictvím svých konzultantů, analytiků a projektových manažerů poskytujeme konzultace, byznys analýzy, návrhy řešení i realizace formou projektových dodávek.

Kde vám můžeme pomoci?

 • CRM pro řízení vztahů se zákazníky
 • e-commerce a digitální transformace
 • farmaceutický průmysl
 • pojišťovnictví
 • průmysl 4.0
 • high performance computing
 • hosting a cloudová řešení včetně monitoringu a zabezpečení

 

Oficiální stránky    Potřebuji pomoci

Úlohou konzultantů je vytvářet partnerství pro digitální transformaci a strategický rozvoj obchodních informačních systémů. Konzultanti identifikují příležitosti a v souladu s technologickými trendy poskytují realistické představy pro následná řešení. Tato spolupráce umožní zákazníkům využívat nejlepší zkušenosti pro cílený rozvoj systémů.

Konzultanti provedou analýzu obchodního požadavku a vytvoří návrh s postupem řešení. Součástí analýzy je popis uživatelského rozhraní, funkce a integrace s okolními systémy a službami v čase.

Často kladenou otázkou je, zda design a obsah webové aplikace podporuje skutečné chování a očekávání uživatelů. Při návrhu řešení zohledňujeme uživatelský výzkum, business požadavky a aktuální nároky trhu.

Přidělený projektový manažer zajistí dodávku díla dle dohodnuté metodiky. Projekt obvykle zahrnuje fázi plánování, přípravy, výroby, testování a implementace pro které projektový manažer koordinuje práce a součinnost všech účastníků projektu. Součástí projektu může být i postimplementační a následný servisní dohled.

Projektová činnost

Budeme partner pro vás a vaši společnost

Přistupujeme k projektům komplexně, podstatou je dobře porozumět záměrům zákazníka tak, aby výsledek díla co nejvíce odpovídal očekávání a skutečným potřebám pro podnikání.

Pro nás to znamená poskytnout zákazníkům komplexní přístup od důkladné analýzy potřeb, současných procesů a systémů až po implementaci, školení a podporu.

 

Oficiální stránky     Kontaktujte nás

Pracujeme v pěti krocích, které zajistí optimalizaci procesů ve vaší společnosti:

 1. Úvodní schůzka – sejdeme se, probereme vaše představy, cíle. Řekneme si jak ve firmě pracujete a co vše by šlo zlepšit.
 2. Analýza potřeb a cílů – identifikujeme prostor pro zefektivnění vašich procesů, seznámíme se s aktuálními datovými toky a následně vše popíšeme.
 3. Návrh řešení a implementační plán – navrhneme architekturu řešení, sestavíme implementační plán, se kterým vás seznámíme a společně pak doladíme.
 4. Dodávka díla – na základě analýzy a odsouhlaseného postupu dílo vyrobíme, otestujeme a předáme do provozu.
 5. Školení a podpora – po implementaci vaše uživatele proškolíme. Doporučujeme také uzavřít dohodu o další spolupráci ve smyslu technické a konzultační podpory tak, abyste mohli dílo dlouhodobě efektivně využívat.