Co vám můžeme nabídnout?

Vytváříme e-shopy a weby, které podporují růst vašeho podnikání, ale také vás řadí mezi průkopníky v digitální transformaci. Představte si snížené provozní náklady a zrychlené procesy – to je síla optimalizace a digitalizace, kterou vám naše řešení nabízejí.

Jednou z našich hlavních priorit je poskytnout našim klientům podporu a odborné znalosti, a to v každé fázi projektu. Naši e-commerce konzultanti vám předloží relevantní otázky a doporučení, které vám pomohou lépe pochopit a definovat své cíle ve vztahu k projektu.
Náš tým je složen z vývojářů, kvalitářů, designerů a dev-ops developerů, kteří se věnují neustálému zdokonalování našich produktů a služeb a zároveň se účastní technického návrhu konkrétního projektu.
Naše návrhy a technologická rozhodnutí zakládáme na datech z výzkumů a analytiky. Nezapomínáme se dívat na technologické trendy v daném segmentu podnikání.
Míříme na špičku technologických trendů, abychom vám poskytli řešení, které vás dostane před konkurenci.
Chci e-shop

E-commerce od Sprinx

 • B2B e-shop
 • B2C e-shop
 • Portálová řešení
 • Webové stránky
 • Informační weby nebo microsites

 

 

Sprinx B2B Ready

B2B e-shop připravený ke spuštění!

Naše řešení B2B Ready je aplikace připravena k rychlému spuštění vašeho on-line prodeje. Toto řešení přináší ergonomii přizpůsobenou B2B obchodování. S takovou jednoduchostí a intuitivitou, jakou B2B Ready nabízí, bude vaše podnikání rychleji a efektivněji růst.

B2B Ready je řešení, které je skutečně připraveno podpořit růst vašeho podnikání. Nabízí širokou škálu funkcí, které zvyšují efektivitu a produktivitu, včetně pokročilých možností správy objednávek, sledování zásob a integrace s vašimi stávajícími systémy. Navíc díky moderním technologiím, které používáme, získáte konkurenční výhodu a budete na špičce v oblasti B2B e-commerce.
Nechejte B2B Ready proměnit váš způsob podnikání. S tímto řešením budete moci reagovat na tržní výzvy s neuvěřitelnou rychlostí a flexibilitou. Vstupte v krátkém čase do digitálního obchodování a posuňte hranice toho, co je možné, s naším B2B Ready.

Informační brožura    Chci B2B Ready e-shop

Největší výhody:

 • Snížení chybovosti a eliminace ztráty objednávek
 • Napojení na vaše a zákazníkovy informační systémy
 • Rychlejší a pohodlnější obsloužení většího množství objednávek
 • Rychlá implementace
 • Přehledné zobrazení produktů i objednávek
 • B2B ceníky, bonusy a skladové dostupnosti
 • Automatizace procesů reklamací
 • Otevřenost platformy pro další rozvoj

 

 

Implementace a customizace Shopify

E-commerce řešení Sprinxu má ve svém portfoliu i oblast pro menší e-shopy, postavené na cloudové platformě Shopify.

Vedle rozsáhlých e-commerce řešení na míru, určených pro největší české internetové obchodníky, a nové e-commerce platformy Sprinx B2B Ready pro rychlý start s online B2B obchodováním je Sprinx Systems schopný poskytnout své zkušenosti a schopnosti také menším internetovým obchodníkům, kteří hledají levnější, předpřipravenou e-shopovou platformu.

Informační brožura Chci Shopify e-shop

 

Aktuální ekonomická situace většinu firem nutí snižovat náklady, ale současně oslovovat stále nové zákazníky. Sprinx přitom zaznamenal zvýšenou poptávku po implementaci e-commerce řešení na standardizovaných platformách. Proto český dodavatel velkých e-commerce řešení, jako jsou e-shopy společností Teta drogerie, Eset nebo Český velkoobchod, nejprve vytvořil novou platformu Sprinx B2B Ready, určenou k rychlému spuštění obchodování po internetu mezi výrobci či velkoobchodníky a jejich firemními zákazníky.

A dalším logickým krokem pak bylo rozšíření portfolia o e-commerce řešení zaměřené na koncové zákazníky. Jelikož v této oblasti existuje hned několik globálně úspěšných řešení, porovnali analytici Sprinxu jejich vlastnosti a jako vhodnou platformu pro standardizované e-shopy zvolili cloudovou službu Shopify.

Platforma Shopify nabízí několik tarifů, které jsou vhodné jak pro začínající obchodníky s úzkým spektrem sortimentu, tak pro větší řešení, která vyžadují složitější produktovou správu a integrace. Těmto obchodníkům pak Shopify, za cenu menších ústupků v možnostech přizpůsobení jejich e-commerce řešení, poskytne flexibilní platformu, na které lze spustit e-shop už během několika týdnů.

Shopify je cloudová e-commerce platforma, plně podporující českou legislativu spojenou s obchodováním na internetu, jejíž základní funkce lze rozšířit prostřednictvím skutečně rozsáhlé nabídky doplňkových aplikací. Díky tomu lze řešit například i napojení e-shopu provozovaného na Shopify na různé srovnávače cen, platební metody, dopravce a další služby. Navíc jsou k dispozici i nástroje na automatizaci a personalizaci, stejně jako napojení na ERP, skladové nebo logistické systémy.

Celkově je Shopify poměrně rozsáhlé řešení, jehož správná implementace a napojení na zdroje dat o produktech v nabídce obchodníka a jeho podnikové systémy vyžaduje specifické znalosti. Těmi samozřejmě disponují konzultanti a další specialisté Sprinxu, kteří obchodníkům zajistí kompletní implementaci jejich nového e-shopu na platformě Shopify. Zároveň může Sprinx vyvinout i další doplňky k Shopify dle konkrétních potřeb obchodníka a zajistit integraci s podnikovými systémy.

Díky kombinaci služeb a zkušeností Sprinxu s přední globální e-commerce platformou Shopify mohou obchodníci získat velmi kvalitní řešení e-shopu s nízkými náklady na implementaci i následný provoz, stejně jako možností budoucího rozvoje.
Nový e-shop na platformě Shopify si mohou obchodníci objednat již nyní, s přípravou nezbytných datových zdrojů pomohou konzultanti Sprinxu.