Systém na evidenci výběrových řízení pro společnost Metrostav

Společnost Metrostav získala kompletně na zakázku vyvinuté a svým požadavkům přizpůsobené řešení jedné ze svých klíčových agend. Oproti stávajícímu řešení, používanému během uplynulých 15 let, vyniká nově vyvinutá aplikace mimořádným uživatelským komfortem.

Již ohlasy z testování hovořily o obrovském mezigeneračním skoku mezi stávající a novou aplikací na evidenci subdodavatelů a výběrových řízení. Nová aplikace výrazně usnadňuje administrativu a procesy související se správou obrovského množství subdodavatelů a tisíců probíhajících výběrových řízení. S aplikací na evidenci subdodavatelů a výběrových řízení bude pracovat přibližně 1 000 uživatelů z několika evropských zemí.

 

Přečíst ZDE

 

Nová aplikace prošla více než ročním vývojem, při kterém byly průběžně detailně konzultovány jednotlivé vlastnosti a způsob ovládání aplikace, aby výsledek přesně odpovídal požadavkům různých typů uživatelů v rámci společnosti Metrostav. Během vývoje procházela aplikace testováním na základě různých scénářů, čímž se výrazně zrychlil přechod do akceptační fáze dodávky nového řešení.

Aplikace CRM pro Metrostav