Jednodušší, efektivnější, rychlejší

Společnost Bio-Circle získala moderní call-centrum, společně s nástroji na vedení prakticky veškeré obchodní agendy včetně evidence demo zařízení zapůjčených zákazníkům, plánovacích nástrojů, vytváření a sledování e-mailových kampaní i vytěžování informací z databází firem a návštěvnosti webových stránek. Mezi hlavní přínosy nového řešení patří:

  • Jednodušší a efektivnější správa zákazníků a rychlejší získávání zákazníků nových.
  • Zjednodušení činnosti obchodníků, kteří mají kdekoli k dispozici kompletní informace o současných i potenciálních zákaznících a komunikaci s nimi.
  • Okamžitý přehled managementu o průběhu tržeb, výkonu jednotlivých obchodníků a plnění obchodního plánu.
  • Efektivnější řízení obchodního týmu se zjednodušením operativy, bez zbytečných schůzek a telefonátů.
  • Efektivnější komunikace se zákazníky a možnost přesnějšího plánování dodávek čisticích prostředků a zařízení.
  • Spojení informací z call-centra, e-mailových kampaní i další komunikace se zákazníky do jediného zdroje pro obchodníky i technickou podporu.
  • Získání výrazné konkurenční výhody před ostatními firmami na trhu biologicky odbouratelných čisticích prostředků.

 

Přečíst ZDE

„Salesforce je pro nás platformou, umožňující zapojování stále dalších firemních procesů a ukládání informací na jediném místě, snadno přístupném všem zainteresovaným zaměstnancům a managementu. Sprinx Consulting nám pomohl nejen s úvodní implementací a nastavením Salesforce, ale také zavedením nové ústředny, integrací s ERP systémem a neustálým rozšiřováním funkcionality a možností celého řešení. Že je pro nás Salesforce a spolupráce se Sprinx Consulting správnou volbou, nám potvrzuje i nárůst nových obchodních příležitostí a obratu, který nám každoročně roste o cca 30 %.“ Tadeáš Míček, jednatel a ředitel společnosti Bio-Circle s.r.o.