Společnost Umakov získala moderní e-shop integrovaný s ERP systémem, připravený na prodej produktů na trzích po celé Evropě.

Nová podoba e-shopu firmy Umakov je výsledkem přibližně roční práce na implementaci moderní e-commerce platformy a integraci s ERP systémem Karat. Sprinx splnil všechny požadavky zadavatele a vytvořil pro Umakov e-commerce platformu, která poskytuje zákazníkům rychlou odezvu bez ohledu na použité zařízení, typ internetového připojení nebo množství položek v nabídce internetového obchodu. Zrychluje a usnadňuje obchodování díky automatizaci většiny základních procesů prezentace nabídky zboží a zpracování objednávek. Umožňuje snadnou správu více jazykových verzí e-shopu pro zákazníky z různých zemí s možností neomezeného rozšiřování na další domény.

 

Přečíst ZDE

 

„Náš e-shop se potýkal se zásadními problémy v rychlosti odezvy, takže mnoho našich zákazníků nedokončilo svoje objednávky. Sprinx nás přesvědčil o svých zkušenostech a schopnostech s integrací e-shopů a ERP systémů a poradil si i s naším relativně složitým obchodním modelem a působením na několika evropských trzích. Náš nový e-shop je rychlý, spolupracuje s ERP systémem podle našich představ a je připravený i na naši expanzi na další trhy.“ Martin Lacko, jednatel společnosti Umakov