Migrace e-shopu uni-max.cz do cloudu

Při spolupráci s provozovatelem e-shopu uni-max.cz navrhnul Sprinx Systems řadu zlepšení a inovativních postupů, které mají příznivý vliv na komfort nakupování pro zákazníky a efektivnější provoz celého e-commerce řešení. Použité technologie navíc podporují i další rozvoj funkcionalit e-shopu.

Nový back-end e-shopu uni-max.cz, provozovaný v Microsoft Azure, je připraven na značné výkyvy a špičky v návštěvnosti internetového obchodu i objemu objednávek. Služba Microsoft Azure zároveň zaručuje nepřetržitý provoz e-shopu, jelikož v případě výpadku některého z datových center Microsoftu okamžitě přebírá funkci jiné datové centrum.

 

Přečíst ZDE

 

Sprinx dokázal ve velmi krátkém čase napravit kritické problémy našeho e-shopu, kvůli kterým jsme přicházeli o zákazníky a objednávky. Tím ale jeho úloha u nás nekončila. Ve Sprinxu jsme získali spolehlivého partnera, který nám pomáhá naše e-commerce řešení dále rozvíjet a nasazovat nové funkce. Konzultanti Sprinxu se dívají na  obchodování po internetu globálně a sami přicházejí s návrhy na další inovace. My přitom už dobře víme, že Sprinx dokáže tyto inovace také spolehlivě nasadit, protože má správné lidi na správných místech.“ Říká Kamil Hrbáček, generální manažer a jednatel společnosti    

unimax ecommerce ukázka