Moderní cloudové řešení pro společnost ESET

Společnost ESET získala od společnosti Sprinx Systems globální řešení pro prodej svého softwaru, které lze ve velkém rozsahu parametrů upravit pro konkrétní stát, resp. nákupní zvyklosti lokálních zákazníků. I přes svoji centralizaci je nový systém stále velmi variabilní a poskytuje partnerům určitou míru volnosti. Vše je realizováno tak, aby měla společnost ESET plnou kontrolu nad správou licencí a prodejů v reálném čase.

Z globálního e-storu se tak stal jediný prodejní kanál pro všechny koncové zákazníky, kterým nyní ESET může nabídnout moderní a pokročilé funkce.

 

Přečíst ZDE

 

„ESET má zákazníky po celém světě a naším cílem je poskytnout jim maximální komfort při nákupu našich produktů. Nová hybridní platforma od Sprinx Systems nám umožnila výrazně upgradovat front-end našeho internetového obchodu co do rychlosti odezvy a jeho dostupnosti. Přitom jsme nemuseli investovat do nové serverové infrastruktury, ani kompletně měnit back-endové systémy.říká Juraj Kojda,  Head of Global Digital Development ESET

ukázka cloudového řešení pro společnost Eset