Real -Time CRM

Zrychluje se vaše obchodování a potřebujete se rozhodovat v reálném čase? Pak se neobejdete bez nepřetržitého přísunu informací o výkonu vašeho obchodu. Snadno jsme si zvykli na spolupráci v reálném čase.

Stále větší podíl obchodování probíhá online a manažeři potřebují mít okamžitý přehled o stavu objednávek, aby mohli plánovat zásobování, kampaně na podporu prodeje a samozřejmě cash-flow. Velké e-shopy odbavují stovky až tisíce objednávek každou sekundu a bez manažerského přehledu v reálném čase by nebylo možné obchodování uřídit. Velmi podobná je situace i v obchodování s rychloobrátkovým zbožím, ve firmách s armádou obchodníků, kteří dohromady denně uzavřou stovky objednávek. Nelze čekat, až se obchodníci vrátí do kanceláře (kde často ani každý den nebývají), ale potřebujeme mít informace ihned – přímo z terénu.

Obchodní data v reálném čase
V reakci na požadavky manažerů obchodu vyvinul Sprinx Systems nový produkt Real-Time CRM. Webová aplikace Real-Time CRM je připravena na práci ve smartphonech, tabletech i na velkých obrazovkách počítačů a všechny změny zobrazuje hned v okamžiku jejich provedení. Není třeba provádět synchronizaci a opakovaně načítat všechna data. Informace jsou k prezentovány ve velmi přehledném rozhraní, přizpůsobeném obrazovce daného koncového zařízení, a k dispozici jsou nejdůležitější funkce pro řízení obchodu.

S Real-Time CRM, čerpaným formou měsíčního předplatného, získají manažeři okamžitý přehled o činnosti jednotlivých obchodníků i výkonu celého obchodního týmu – to vše v jediném uživatelském rozhraní, přizpůsobeném jejich koncovému zařízení. V bezplatné verzi si můžete Sprinx Real-Time CRM vyzkoušet již nyní na webu www.sprinxcrm.com.