Postavte si B2B e-shop – rychle a bez počáteční investice

Projekt vybudování nového e-shopu představuje milionovou investici a často trvá i více než rok. Kde ale za takovou dobu bude vaše konkurence? A co zákazníci?

Náklady firem rychle rostou a současně jsou zákazníci stále citlivější na cenu. Jak tedy dostat vaše produkty k zákazníkům co nejlevněji – bez spousty práce v back-office, armády obchodníků a vysokých provizí? Vsaďte na automatizaci, úsporu nákladů a přímý prodej po internetu.

Už během pandemie představil Sprinx svůj nový produkt Virtual Rep, jehož úlohu bylo rychle nahradit obchodníky, kteří jinak celé dny objíždějí zákazníky po republice sbírají jejich objednávky. Sprinx Virtual Rep funguje jako B2B e-shop, který je možné velmi rychle spustit a naplnit produkty, připravit v něm účty pro velkoobchodní i maloobchodní zákazníky a ve velmi krátkém čase jim poskytnout možnost zadávat objednávky.

Automatizace a zjednodušení

Sprinx Virtual Rep staví na e-commerce řešeních, která Sprinx dodává a spravuje předním internetovým obchodníkům v České republice. Díky tomu nepostrádá žádnou z nezbytných vlastností, jako je možnost napojení na ERP, účetní a logistické systémy, stejně jako vysoký stupeň automatizace zpracování objednávek. Veškeré procesy spojené s objednáním zboží probíhají kompletně v digitální formě – bez nutnosti cokoli přepisovat z objednávek (a tedy i bez chyb, které při tom často vznikají).  
Prostřednictvím Sprinx Virtual Rep mohou objednávky zadávat přímo zákazníci, a to včetně všech komfortních funkcí známých z e-shopů, jako jsou nákupní seznamy, vyhledávání produktů, oblíbené produkty atd., ale s individuálními ceníky i obchodními podmínkami. Současně je ale Sprinx Virtual Rep užitečným nástrojem i pro obchodníky, kteří mohou při osobních návštěvách zákazníků rovnou zadávat jejich objednávky. Obchodování se výrazně zrychlí a do maximální míry automatizuje.

Začněte obchodovat co nejdříve

Sprinx svoje klienty podporuje v co nejrychlejším startu B2B obchodování. E-commerce platforma Sprinx Virtual Rep je připravena na rychlé nasazení, navíc je k dispozici jako plně cloudové řešení na bázi měsíčního předplatného – tedy bez velké počáteční investice. Sprinx Virtual Rep je řešení vhodné především pro výrobce, kteří chtějí své produkty přímo prodávat zákazníkům na B2B trhu.

Čím dříve si objednáte nové B2B e-commerce řešení, tím dříve můžete začít obchodovat. Rádi vám naše řešení Sprinx Virtual Rep představíme, společně s referencemi od našich zákazníků.