Podnikové aplikace z cloudu

Na základě několikaletých zkušeností s poskytováním řešení CRM  prostřednictvím cloudu zákazníkům ve Spojených státech rozšiřujeme nabídku cloudových aplikací a spouštíme novou, automatizovanou platformu AppOn.cloud.

Platforma AppOn.cloud (www.appon.cloud) spojuje výhody čerpání podnikových aplikací formou předplatného cloudové služby a možnosti ovládat předplatná různých aplikací na jediném místě. Kromě našich vlastních produktů CRM One, Sprinx CRM a Sprinx HelpDesk budeme prostřednictvím platformy AppOn.cloud nabízet rovněž řešení našich partnerských dodavatelů. Jako první se v nabídce objeví špičkové e-commerce řešení Kentico a open-source nástroj na tvorbu webových stránek WordPress, společně s možností pořízení předplatného různých variant služby Office 365 od Microsoftu.

Pořízení podnikových aplikací prostřednictvím platformy AppOn.cloud zabere jen několik okamžiků. Stačí si jen vybrat z nabídky aplikací, zvolit požadovanou verzi (moduly) a počet uživatelů a nastavit si některý z dostupných modelů plateb (měsíční či roční). Cloudová platforma automaticky připraví instance pro jednotlivé uživatele, kteří mohou během několika minut začít s vybranými aplikacemi pracovat.

Naše platforma AppOn.cloud zajistí:
– Výběr z klíčových podnikových aplikací, který se bude rozšiřovat o další produkty.
– Spolehlivý provoz aplikací bez nutnosti pořizovat hardware a licence a řešit instalace, aktualizace nebo zabezpečení podnikových systémů.
– Správu předplatných a uživatelů různých cloudových aplikací na jediném místě.
– Společné rozhraní ke všem používaným podnikovým aplikacím s jednotným přihlašováním.
– Možnost flexibilně měnit používané aplikace a jejich moduly, stejně jako počet uživatelů.

Nabídka se bude postupně rozšiřovat o podnikové aplikace od dalších dodavatelů, kteří budou využívat naši platformu AppOn.cloud pro distribuci svých produktů a jejich integraci s dalšími cloudovými řešeními, které budou obsahovat navíc nabídky lokálních softwarových producentů“