Sprinx Systems jmenuje Danu Hoškovou novou obchodní ředitelkou 

Praha, 3. září 2023 – Společnost Sprinx Systems, přední hráč v oblasti IT řešení na míru, má tu čest oznámit jmenování nové obchodní ředitelky Dany Hoškové, která nastoupila do své pozice 1. září 2023.  

Dana Hošková přináší do společnosti Sprinx Systems bohaté zkušenosti s vedením a rozvojem obchodních týmů jak v korporátním, tak soukromém sektoru.  

Vedení společnosti věří, že tyto zkušenosti v kombinaci se schopností motivovat týmy, navrhovat inovativní řešení, rozvíjet a pečovat o obchodní vztahy ji činí ideální volbou pro tuto klíčovou roli.  

Paní Hošková uvedla: „Moc se na práci v týmu Doerů těším. Za 27 let působení získal Sprinx důvěru mnoha klientů, kterou nyní, bude mým úkolem prohlubovat a společně budeme pokračovat v poskytování inovativních řešení a excelentního servisu. A stejně jako když jsem vrcholově veslovala, tak i zde mám cíle ty nejvyšší“. 

Společnost Sprinx Systems se těší na spolupráci s Danou a věří, že působení v týmu přinese nový impuls pro další růst a úspěch společnosti.