Marccrab
MarcCrab je přední dodavatel vybavení pro gastronomické provozy.
Sprinx B2B e-shop na míru je moderní a efektivní nástroj pro online obchodování mezi firmami. Reaguje na rostoucí trend digitalizace nákupu v B2B segmentu a rostoucí očekávání firemních zákazníků na pohodlí, rychlost a přehlednost. Ve Sprinx vytváříme unikátní řešení podle vašich procesů a potřeb, čerpáme z téměř 30 let zkušeností a z desítek úspěšně nasazených B2B systémů pro velkoobchod, výrobu nebo distribuci.
Zákazníci dnes chtějí objednávat stejně intuitivně jako v B2C – a zároveň mít k dispozici funkce specifické pro B2B: schvalování objednávek, individuální ceny, katalogy, bonusové systémy nebo napojení na ERP.
Aktuální situace na trh, vstup nových hráčů a rozvoj marketplace tlačí firmy ke snižování nákladů a zároveň k oslovování nových zákazníků. Tento trend vede ke zvýšenému zájmu o použití standardizovaných platforem, které ale mohou být svým nastavením omezené pro budoucí rozvoj obchodníka. Společnost Sprinx využila svých dlouholetých zkušeností z tvorby mnoha robustních eshopů na míru, jako například Eset, Umakov či Teta a vytvořila novou platformu B2B Ready.
E-shop B2B Ready je aplikace připravena k rychlému spuštění a podpoře vašeho on-line prodeje. Díky použití nejnovějších technologií nabízí i tato jednodušší verze B2B e-shopu všechny potřebné funkce jako jsou správa objednávek, sledování zásob a integrace s vašimi stávajícími systémy. Práce s aplikací B2B Ready je jednoduchá a intuitivní. Může sloužit jako startovací verze pro rostoucí podnikatele, kteří již na začátku vědí, že časem budou potřebovat robustní řešení s více pokročilými funkcemi.
Řešení pro B2B obchodníky se standardními obchodními procesy připravené pro další rozvoj.
od 300 tis. Kč
Unikátní řešení na míru podle potřeb a procesů klienta.
od 600 tis. Kč
Řešení pro B2B obchodníky se standardními obchodními procesy připravené pro další rozvoj.
Sprinx nabízí komplexní řešení pro tvorbu B2C e-shopů na míru, které plně reflektují potřeby moderního online podnikání.
MarcCrab je přední dodavatel vybavení pro gastronomické provozy.
Nová e-commerce platforma společnosti Storex FST měla zajistit propojení internetového prodeje pneumatik se službami poskytovanými v síti pneuservisů a rychloservisů.
Mezi spokojené klienty patří také společnost VEKRA. Společnost je největším producentem oken a dveří v České republice.
Sprinx nabízí komplexní řešení pro tvorbu B2C e-shopů na míru, které plně reflektují potřeby moderního online podnikání.
Řešení pro B2B obchodníky se standardními obchodními procesy připravené pro další rozvoj.
Zajímá vás, jak se z aplikace Virtual Rep vyvinul Sprinx B2B e-shop na míru?
Přečtěte si náš zábavný komiks, ve kterém krok za krokem odhalíte cestu, kterou jsme prošli, abychom vytvořili všechny služby a řešení, které dnes nabízíme. Nechte se vtáhnout do příběhu plného inovací a objevů!